Wat is er te doen op de Veluwe en in de buurt?

Informatieve links:

VVV Epe: www.vvvepe.nl

Visit Veluwe: www.visitveluwe.nl

Gelders Landschap en Kastelen: www.glk.nl

Wandelen via de Klompenpaden: www.klompenpaden.nl 

Fietsverhuur Oene: www.derijwielhoek.nl 

 

Musea en anders bezienswaardigheden:

Streekmuseum Hagedoornse Plaatse: www.haagedoornseplaatse.nl

Paleis het Loo Apeldoorn: www.paleishetloo.nl

Kroller Moller Museum: www.krollermoller.nl 

Museum de Fundatie Zwolle: Museum de Fundatie - Zwolle

Openlucht Museum Arnhem: Nederlands Openluchtmuseum

Het Aardhuis, ontstaan van landgoed en wild kijken: www.aardhuis.nl

Museum More, Gorssel: www.museummore.nl

Speelgoedmuseum Deventer: www.speelgoedmuseum.nl 

Museum de Waag Deventer: www.museumdewaag.nl

Bezoekerscentrum Nunspeet: www.bezoekerscentrumnunspeet.nl

 

Erop Uit:

Zwem en recreatieplas: Het Kievitsveld

Jazz come to town Epe: www.jazz-epe.nl 

 

Sauna en Wellness resorts:

De Veluwse Bron Emst: www.veluwsebron.nl 

Thermen Bussloo Apeldoorn: www.thermenbussloo.nl

 

Gezellige restaurants en eetcafés:

Grand Café Cornelis: www.cornelisepe.nl

Brasserie Floor Epe: www.brasseriefloor.nl 

Restaurant de Slimmerick: www.slimmerickepe.nl

Brasserie/ Restaurant Bij Ons Epe: www.brasseriebijonsepe.nl

 

Zelfslachtende Slagerij ter Weele in Oene: www.slagerijterweele.nl

Maalderij en authentieke bakker in Olst: www.bokkersmolle.nl 

  • +31578642951
  • marjoboersma@gmail.com
  • Ravenstraat 16 8121 RT Epe
Scroll naar top